ЕНЦИКЛОПЕДІЯ КРАСИ

щовівторка та щочетверга о 18:30

«Енциклопедія краси» – це програма про універсальні та корисні поради для чарівних жінок. Команда професіоналів дає найкращі рекомендації, майстер-класи та лайфхаки з різних сфер життя.

Так лікар-кінезіолог, остеопат Ольга Навольська ділиться порадами щодо самомасажу, ви зможете освоїти методики та техніки для зняття болю, розслаблення та надання пружності вашому тілу.

Про красу вашого обличчя подбає інструктор з фейсбілдінгу Сніжана Шендецька, яка проведе разом з вами відео-уроки по фейс фітнесу, виконуючи які ви зможете покращити вигляд вашої шкіри, позбавитись зморшок та вирівняти контур обличчя.

Візажист Анастасія Паперняк  розповість про основні тенденції в макіяжі та розкриє секрети професіоналів, ви з легкістю освоїте навики створення ідеального контуру, чорних стрілок та червоних губ.

А про красу вашого волосся подбає перукар Інна Дерех. Разом з нею, ви зможете покроково створити красиві, універсальні, святкові зачіски на швидкоруч.

А фешн-фотограф Вілена Орлі розповість вам правила та основи красивого фото позування на всі випадки життя. «Енциклопедія краси» – це універсальна програма з чудовими унікальними порадами, завдяки яким ви зможете покращити та полегшити свої щоденні турботи про красу.

Відео

Коментарі