ТАКА ЯК Є
"Така, як є" — проект, який відкриває людину та демонструє її переваги.
До студії приходять відомі особистості діляться своїм досвідом, презентують себе та свій власний бренд, готують страви, роблять комсетичні процедури, розповідають секрети власного успіху та діляться корисними лайфказми у своїй галузі. При цьому атмосфера невимушена та сповнена щирих емоцій, герой програми без маски- «такий, як є» ділиться своїм досвідом та надихає інших бути справжнім.
Програма з'явилась на екранах в 2019 році.

Тривалість випуску ~ 20 хв

Цільова аудиторія:
Проект буде цікавий та корисний глядачам різного віку та уподобань. Однак, найбільш активний споживач – це жителі міст, віком 18-45 років. Це люди з середнім достатком, але прагнуть «досягти більшого в житті». Вони вмотивовані до саморозвитку, здобуття нових знань та навичок. Їм важливо бути обізнаними у тому, що відбувається в житті міста, регіону, держави, хочуть знати і про світові події, тенденції, тренди. Серед них є мрійники та романтики, але також багато практиків-раціоналістів. Ці люди цікавляться як суспільно-політичними процесами, так і напрямками культури, спорту, освіти, здорового способу життя. Мають хороше почуття гумору, здебільшого «легкі на підйом», готові до експериментів, люблять подорожі та активний відпочинок.


Марія Бурдяк
@maria.burdiak
Авторка та ведуча телепрограм, режисерка. Акторка драматичного театру та викладач акторської майстерності.
Варіанти співпраці
Гість
1500 грн
Стати гостем програми «Така як є» - це вдалий іміджевий інструмент, який відкриває хороші можливості для публічних особистостей.
Замовити
Партнер
від 10000 грн/міс
Це чудова можливість популяризувати власний бренд. Телевізійна реклама дозволить вам виділятись серед конкурентів та стати впізнаваними.
Дізнатися більше
Ви можете зв'язатися з нами усіма доступними способами:

E-mail: ternopil1.tv@gmail.com
Телефон: +380661333100
Соціальні мережі: Facebook | Instagram | Youtube

© Всі права збережені. Тернопіль Медіа