ТВІЙ РАНОК
Це бадьорий мікс цікавого та корисного: новини, слушні поради, анонси подій, зустрічі у студії з непересічними особистостями, ексклюзивні спілкування із зірковими гостями, інтерактиви з глядачами, он-лайн включення та розмови з експертами, обговорення ситуацій, які мають вплив на щоденне життя. Той, хто розпочинає свій день з «Твій ранок» - отримує вдосталь інформації, аби підтримати розмову з колегами, поділитися цікавинками з друзями, спробувати для себе щось нове у житті, скерувати свої плани як щодо саморозвитку, так і відпочинку чи розваг.

Формат та структура передачі:
Студійне розважально-інформаційне шоу. На даний час єдине у Тернопільській області, яке виходить щодня у будні у прямому ефірі. Кожен випуск має визначену тему, відповідно до дня, події чи актуальної ситуації у місті, області, країні.

Тривалість випуску ~ 70 хв

Цільова аудиторія:
Проект буде цікавий та корисний глядачам різного віку та уподобань. Однак, найбільш активний споживач – це жителі міст, віком 18-45 років. Це люди з середнім достатком, але прагнуть «досягти більшого в житті». Вони вмотивовані до саморозвитку, здобуття нових знань та навичок. Їм важливо бути обізнаними у тому, що відбувається в житті міста, регіону, держави, хочуть знати і про світові події, тенденції, тренди. Серед них є мрійники та романтики, але також багато практиків-раціоналістів. Ці люди цікавляться як суспільно-політичними процесами, так і напрямками культури, спорту, освіти, здорового способу життя. Мають хороше почуття гумору, здебільшого «легкі на підйом», готові до експериментів, люблять подорожі та активний відпочинок.


Ірина Прокопишин
@iraprokopyshyn
авторка ідеї та головний комунікатор проекту «Твій ранок». За фахом - філолог, за покликом душі - журналістка,
теле-радіоведуча.
Артур Шалак
@artur_shalak
ведучий та редактор проекту. За фахом - актор театру та кіно, і… юрист . Обмін позитивом вважає своєю головною місією, тож у show-biz почувається, як «риба у воді» .
Варіанти співпраці
Гість
1500 грн
Стати гостем «Твій ранок» - це вдалий іміджевий інструмент, який відкриває хороші можливості для публічних особистостей.
Замовити
Партнер
від 9000 грн/міс
A good old stretch to set you up for the rest of the week. Suitable for all abilities.
Дізнатися більше
VIP Партнер
від 12000 грн/міс
«Твій ранок» - універсальний проект, який допоможе закохати потенційних споживачів у ваш продукт/або переконати замовити у вас послугу.
Дізнатися більше
Ви можете зв'язатися з нами усіма доступними способами:

E-mail: ternopil1.tv@gmail.com
Телефон: +380661333100
Соціальні мережі: Facebook | Instagram | Youtube

© Всі права збережені. Тернопіль Медіа