Побачення наосліп
Хлопці та дівчата, чоловіки та жінки віком 20-35 років, активна молодь, яка будує стосунки, які шукають свою другу половинку, а також глядачі, яким цікаво спостерігати та аналізувати відносини між партнерами. Програма розважальна та легка у наповнені, тому зможе знайти глядача незважаючи на стать та вікову категорію. Адже за переглядом вони зможуть надихатися та пізнавати щось нове та спостерігати за долею учасників.Романтичне шоу, де герої за допомогою своєї інтуїції так би мовити шостого чуття, обирають собі партнера на побачення. Вибір свій він\вона втілює не по зовнішності чи по вчинках партнера, а по пошуку спільних інтересів та вподобань, методом оцінення запропонованих особистих речей учасників (сумочки, піжами, взуття, парфуми, подарунок, тощо).

Формат: щотижнева передача, з елементами реаліті
Тривалість випуску ~ 20 хв
Прем'єра: 1 раз в тиждень у прайм-тайм, четвер о 20:00

Цільова аудиторія: Хлопці та дівчата, чоловіки та жінки віком 20-35 років, активна молодь, яка будує стосунки, які шукають свою другу половинку, а також глядачі, яким цікаво спостерігати та аналізувати відносини між партнерами. Програма розважальна та легка у наповнені, тому зможе знайти глядача незважаючи на стать та вікову категорію. Адже за переглядом вони зможуть надихатися та пізнавати щось нове та спостерігати за долею учасників.

Переваги для партнера:
Дана програм зможе популяризувати Вашу фірму, товар або торговий бренд, завдяки розміщенню Ваших логотипів та слогану торгової марки в студійній частині програми. Зокрема можна зазначати логотип та слоган на екрані монітору, або ж на інших деталях (підставки під предмети), або ж на карточках з балами.

Аналогічно, можна виступати, як партнер проєкту, який надаватиме подарунок побачення, тоді, Ви зможете зарекомендувати себе, як хорошу локацію для побачень та розваг. Популяризувати серед місцевих жителів.

Завдяки розважальному формату передачі, її легко будуть дивитись велика кількість глядачів, а через її атмосферу – вона буде обговорюватись в соцмережах.


Марія Бурдяк
@maria.burdiak
Авторка та ведуча телепрограм, режисерка. Акторка драматичного театру та викладач акторської майстерності.
Партнер
12000 грн/сезон
Це чудова можливість популяризувати власний бренд. Телевізійна реклама дозволить вам виділятись серед конкурентів та стати впізнаваними.
Замовити
Ви можете зв'язатися з нами усіма доступними способами:

E-mail: ternopil1.tv@gmail.com
Телефон: +380661333100
Соціальні мережі: Facebook | Instagram | Youtube

© Всі права збережені. Тернопіль Медіа