Консультація Online
Це унікальна програма, в якій ведуча разом з експертами в різних сферах та галузях допоможе глядачам знайти відповіді на питання та підібрати найкраще рішення вашої ситуації. Ви рекламуєте себе, свій бренд, збільшуєте свою впізнаваність! В такій програмі ви маєте можливість створити позитивний імідж серед населення, проявити свої фахові навички, викликати довіру глядачів, даючи відповіді на важливі питання. Консультація - онлайн надає можливість задавати питання у прямому ефірі, що забезпечує миттєвий зворотній зв'язок. Малюємо схеми, продумуємо стратегії, наводимо приклади реальних історій та шукаємо шляхи вирішення проблем.

Тривалість випуску ~ 25 хв

Цільова аудиторія:
Проект буде цікавий та корисний глядачам різного віку та уподобань. Однак, найбільш активний споживач – це жителі міст, віком 18-45 років. Це люди з середнім достатком, але прагнуть «досягти більшого в житті». Вони вмотивовані до саморозвитку, здобуття нових знань та навичок. Їм важливо бути обізнаними у тому, що відбувається в житті міста, регіону, держави, хочуть знати і про світові події, тенденції, тренди. Ці люди цікавляться як суспільно-політичними процесами, так і напрямками культури, спорту, освіти, здорового способу життя.


Марія Бурдяк
@maria.burdiak
Авторка та ведуча телепрограм, режисерка. Акторка драматичного театру та викладач акторської майстерності.
Варіанти співпраці
Гість
від 2000 грн
Стати гостем програми «Консультація Online» - це вдалий іміджевий інструмент, який відкриває хороші можливості для публічних особистостей.
Замовити
Партнер
від 10000 грн/міс
Це чудова можливість популяризувати власний бренд. Телевізійна реклама дозволить вам виділятись серед конкурентів та стати впізнаваними.
Дізнатися більше
Ви можете зв'язатися з нами усіма доступними способами:

E-mail: ternopil1.tv@gmail.com
Телефон: +380661333100
Соціальні мережі: Facebook | Instagram | Youtube

© Всі права збережені. Тернопіль Медіа