Картина маслом
Це розважальне вечірнє гумористичне шоу, в якому двоє ведучих (Артур Шалак та Христина Чайка) спілкуються з відомими чи неординарними людьми. Крізь призму жартів, вони обговорюють життєві ситуації та погляди на певні питання, а також розкривають своїх гостей для глядачів із жартівливого ракурсу.

Наповнена жартами та іронією передача. Цікаві та легкі розмови, які піднімуть настрій глядачам. Покаже як жити на повну та не боятись сміятись над собою. В передачі будуть вмонтовані спеціальні рубрики («18-», «Телемагазин» тощо), які показують такі звичні для глядачів речі з жартівливого ракурсу.

Формат: щотижнева розважальна гумористична передача з інтерв'ю.
Тривалість випуску: 55 хв
Прем'єра: 1 раз в тиждень у прайм-тайм, субота о 20:00

Цільова аудиторія: хлопці та дівчата, активна, сучасна молодь, яка цікавиться новинками телеіндустріїї, а також музики, а також поціновувачі якісного гумору. Весела та водночас пізнавальна програма знайде глядача незважаючи на вік і стать, проте вектор налаштований на молодь, адже ця передача ютюбовського формату.

Переваги для партнера: Дана передача зможе популяризувати Вашу фірму, товар або торговий бренд, завдяки розміщенню Ваших логотипів та слогану торгової марки. Зокрема можна окремим виділити використання назви програми для рекламування бренду (підприємствам, які виготовляють молочну продукцію), також продуктів харчування, оскільки на початку кожної програми герої їдять. Завдяки розважальному формату передачі, її легко будуть дивитись велика кількість глядачів, а через її атмосферу – вона буде обговорюватись в соцмережах.


Христина Чайка
@chaika_khrystyna
Авторка, режисерка, сценаристка і стендап-комікеса. Ведуча розважальної програми «Картина маслом».
Артур Шалак
@artur_shalak
Ведучий та редактор проекту. За фахом - актор театру та кіно, і… юрист . Обмін позитивом вважає своєю головною місією, тож у show-biz почувається, як «риба у воді» .
Партнерство
12000 грн/сезон
Це чудова можливість популяризувати власний бренд. Телевізійна реклама дозволить вам виділятись серед конкурентів та стати впізнаваними.
Замовити
Ви можете зв'язатися з нами усіма доступними способами:

E-mail: ternopil1.tv@gmail.com
Телефон: +380661333100
Соціальні мережі: Facebook | Instagram | Youtube

© Всі права збережені. Тернопіль Медіа