Без обгортки
Передача інтерв'ю з елементами гри, яка знайомить з відомими, успішними, неординарними особистостями. Має більш неформальний характер. Під час інтерв`ю застосовуються елементи гри, гумор, несподіванки – які у той же час не шкодять репутації гостя, але глибше розкривається його особистість. Завдання перед ведучою – розкрити відомих людей з особистої сторони, тобто показати його уподобання, смаки, стиль життя та життєву позицію (наприклад відношення до грошей, сім'ї, приховані уподобання та погляди на речі).

Тривалість: орієнтовна 40 хв
Прем'єра: 1 раз в тиждень у прайм-тайм, п'ятниця о 20:00

Цільова аудиторія: Без обгортки – орієнтована на цільову аудиторію 30+. Вже досить зрілу, але ще не «втомлену» буттям; фінансово спроможну; амбітну. Це та категорія, яка є основоформуючою для суспільних настроїв.

Переваги для партнера:
Передача виходить у вечірній «прайм-тайм» - орієнтовно о 20:00 год. У цей час глядач вже отримав порцію «інформаційно-аналітичного» формату і готовий до перегляду розважального контенту. Втримати увагу глядача під час перегляду «Без обгортки» дозволяє динамічно побудована структура передачі. Оскільки час після новин традиційно вважається «дорослим», то гумористична форма подачі не буде сприйнята, як «легковажна».

Гість
2500 грн
Стати гостем програми «Без обгортки» - це вдалий іміджевий інструмент, який відкриває хороші можливості для публічних особистостей.
Замовити
Дізнатися більше
Партнерство
від 10000 грн/сезон
Це чудова можливість популяризувати власний бренд. Телевізійна реклама дозволить вам виділятись серед конкурентів та стати впізнаваними.
Дізнатися більше
Ви можете зв'язатися з нами усіма доступними способами:

E-mail: ternopil1.tv@gmail.com
Телефон: +380661333100
Соціальні мережі: Facebook | Instagram | Youtube

© Всі права збережені. Тернопіль Медіа