Афіша
"Афіша" - динамічний та яскравий путівник про найцікавіші події та заходи у Тернополі. Конецерти, вистави, презентації, кінопокази, фестивалі, вечірки, шоу, виставки, майстер класи, спортивні змагання, розваги для дітей тощо. З "Афішею" кожен переконається, що нудьгувади ніколи! Різноманітність заходів, які підібрала наша ведуча, вразить глядачів будь-якого віку й уподобань.

Форма подачі - надзвичайно емоційна, при цьому обов'язково враховується формат події чи заходу - аби підкреслити їхні особливості, ведуча влучно підбере опис, доповнить інформацію відеокадрами, фотографіями чи графікою. Глядач дізнається про дату, час, місце проведення заходу, про вартість квитків або інші умови участі, та обов'язково про те, хто є організатором.

Тривалість випуску ~ 10 хв

Цільова аудиторія:
Тернополяни та жителі області, а також туристи, які планують відвідати Тернопіль. Жінки та чоловіки з 16 до 45 років. В основному ведуть активний спосіб життя, цікавляться культурними та світськими подіями, спортивними заходами, а також ті, хто хочуть бути проінформованими та не проґавити те, що в тренді.


Марія Бурдяк
@maria.burdiak
Авторка та ведуча телепрограм, режисерка. Акторка драматичного театру та викладач акторської майстерності.
Варіанти співпраці
Разова співпраця
500 грн
Анонсування концертів, майстер-класів, вситавок,
презентацій тощо
Замовити
Генеральний партнер
від 1500 грн за випуск
Це чудова можливість популяризувати власний бренд. Телевізійна реклама дозволить вам виділятись серед конкурентів та стати впізнаваними.
Дізнатися більше
Ви можете зв'язатися з нами усіма доступними способами:

E-mail: ternopil1.tv@gmail.com
Телефон: +380661333100
Соціальні мережі: Facebook | Instagram | Youtube

© Всі права збережені. Тернопіль Медіа